Грунт глибокого проникнення АБС-2

Грунтовка глибокопроникна АБС-2

2.0л (2кг) (ящ.-8шт.)
5.0л (5кг)
10л (10кг)
5.0л (5кг) эконом

ПРИЗНАЧЕННЯ Грунт глибокого проникнення АБС-2:

Грунт глибокого проникнення АБС-2 використовується для зміцнення та просочування основ під оздоблювальні, гідроізоляційні теплоізоляційні та інші покриття.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Грунтовка глибокопроникна АБС-2:

Грунтовка глибокопроникаюча АБС-2 призначена для зміцнення та просочування пористих, неміцних і сильно поглинаючих основ (легкий бетон, штукатурки, гіпсові та цегляні поверхні), збільшення адгезії до основи.

Грунт глибокого проникнення АБС-2:

Основа повинна бути сухою та міцною без видимих ​​руйнувань. Перед застосуванням ґрунтовки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти шпаклівкою (залежно від стану та призначення конструкції) за 24 години до початку робіт.
Грунтовку глибокопроникну необхідно наносити пензлем, валиком чи щіткою. Залежно від стану поверхні ґрунтовка може наноситися в 1 або 2 шари. При нанесенні ґрунтовки в 2 шари для першого шару може застосовуватися ґрунтовка нижчої концентрації. Інструменти слід одразу промити водою. Роботи необхідно виконувати за температури основи від +5 до +350С. Всі рекомендації, викладені вище, ефективні при температурі +200С і відносить. вологість повітря 60%. В інших умовах час висихання ґрунтовки може змінитися. Витрата ґрунтовки: 0.1-0.2 л/м2.

БЕЗПЕКА Грунт глибокого проникнення АБС-2:

Приміщення як під час роботи, так і після її закінчення слід ретельно провітрювати. Після цього приміщення придатні для використання. Вироби пожежобезпечні.

ЗБЕРІГАННЯ Грунт глибокого проникнення АБС-2:

Зберігати в щільно закритій оригінальній упаковці за температури не нижче +5оС і не вище +350С. При транспортуванні оберігати від замерзання. Термін зберігання 12 місяців в оригінальній упаковці.

ФАСІВКА Грунт глибокого проникнення АБС-2:

Пластмасові каністри по 2.0 л, 5.0 л та 10.0 л.