Перетворювач іржі ПРК-1

Перетворювач іржі ПРК-1

1.0л (1кг) (ящ.-12шт.)

ПРИЗНАЧЕННЯ Перетворювач іржі ПРК-1:

Перетворювач іржі ПРК-1 призначений для обробки металевих поверхонь, пошкоджених іржею.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Перетворювач іржі ПРК-1:

Призначенням перетворювача іржі ПРК-1 є перетворення іржі на нерозчинні солі на металевих поверхнях.
Перетворювач іржі ПРК-1 ефективно видаляє осередки корозії з поверхні виробів із чорних металів. Зупиняє процес корозійного руйнування шляхом утворення на поверхні металу стійкою до зовнішніх факторів плівки. Після висихання перетворювача іржі металева поверхня готова до нанесення захисного покриття. Перетворювач іржі Істотно спрощує проведення відновлювальних робіт з металу.

Перетворювач іржі ПРК-1:

Роботи з видалення іржі слід проводити в приміщеннях, що добре провітрюються, або на відкритому повітрі при температурі не нижче 0°С.
Перетворювач іржі готовий до застосування. Перед нанесенням його на поверхню видалити іржу, що відшаровується. Пензлем із синтетичним ворсом або губкою нанести перетворювач іржі на уражену корозією поверхню. Завершення видалення іржі: через 30 хвилин.
Витрата розчину перетворювача іржі залежить від поверхні, що обробляється і становить від 100 до 200 мл/м2.
Перетворювач іржі ПРК-1 непридатний для обробки вапнякових та полірованих мармурових поверхонь.

БЕЗПЕКА Перетворювач іржі ПРК-1:

Під час роботи з перетворювачем використовувати індивідуальні засоби захисту (окуляри, халат, гумові рукавички). При попаданні перетворювача на слизову оболонку та шкірні покриви промити великою кількістю води. При потребі звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ Перетворювач іржі ПРК-1:

Зберігати в щільно закритій тарі, при температурі від мінус 50 до плюс 50°С. Захищати від потрапляння сонячних променів та атмосферних опадів. Термін придатності не обмежений.

ФАСІВКА Перетворювач іржі ПРК-1:

Поліетиленові пляшки 1.0 л. налив.