Рідина охолодна ТОСОЛ-40

Рідина охолодна ТОСОЛ-40

ПРИЗНАЧЕННЯ Тосол-40:

Рідина охолоджувальна Тосол-40 призначена для охолодження двигунів внутрішнього згоряння, а також як робоча рідина в інших теплообмінних апаратах, що працюють при низьких і помірних температурах. Розрахована на експлуатацію без заміни та додавання будь-яких присадок протягом 60000 км або протягом 2-х років. Заливати у систему охолодження. Ефективно оберігає її від замерзання до температури –40°С. Сумісна з іншими охолодними рідинами на основі гліколей. Не вимагає доливок.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Тосол-40:

Тосол-40 є водним розчином гліколей з набором антикорозійних і антипінних присадок, що дозволяють її використовувати як в мідних, так і в алюмінієвих радіаторах. Готовий до застосування.

ЗАСТОСУВАННЯ Тосол-40:

Тосол-40 ефективно оберігає системи охолодження від замерзання взимку і від закипання влітку, володіє високими антикорозійними властивостями, знижує ймовірність утворення відкладень та випадання опадів у системі охолодження. Підвищені захисні властивості збільшують термін служби термостата, радіатора та водяного насосу. Не містить силікатів і, отже, не схильна до "гелеутворення". Забезпечує довготривалий антикорозійний захист всіх конструкційних матеріалів системи охолодження, включаючи високотемпературний захист алюмінію.

ПОКАЗНИКИ ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ Тосол-40:

* щільність при 20 ° С, кг/м3 не менше: 1067
* температура початку кристалізації, ° С, не нижче: - 36
* водневий показник (Н), одиниці рН: 7,5 - 12,0
* лужність, см3, не менше: 10
* спінюваність:
- обсяг піни, см3, не більше: 30
- стійкість піни, с, не більше: 3
* корозійний вплив на метали, г/м2 за добу, не більше:
- мідь, чавун, латунь, сталь: 0,2
- припій: 0,3
- алюміній: 0,5
* набухання гуми, %, не більше: 5
ЗБЕРІГАННЯ Тосол-40:
у тарі виробника – 3 роки з дня виготовлення

ФАСІВКА Тосол-40:

Поліетиленова тара 1л, 5л і 10л.