Лак яхтний (для внутрішніх та зовнішніх робіт)

Лак яхтний (для внутрішніх та зовнішніх робіт)

0.8кг (ящ.-12шт.)
2.4кг (ящ.-6шт.)

ПРИЗНАЧЕННЯ Лак яхтний:

Лак яхтний призначений для лакування дерев'яних деталей морських суден. Лак яхтний можна використовувати для лакування віконних рам, дверей, обшитих деревом стін та стель, паркетних підлог та інших дерев'яних поверхонь, що експлуатуються всередині та зовні приміщень.
Лак яхтний можна наносити на раніше пофарбовані алкідними та алкідно-уретановими ЛКМ поверхні. Покриття має високу атмосферостійкість, стійкість до тривалої дії прісної та морської води, чудово витримує стирання, дряпання, удар та інші механічні навантаження. Лак випускається трьох ступенів блиску: високоглянцевий (з дуже високим блиском), напівглянсовий (з шовковистим блиском), матовий.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Лак яхтний:

Яхтний лак призначений для лакування дерев'яних деталей морських суден, а також рам, дверей, обшитих деревом стін та стель, паркетних підлог та інших дерев'яних поверхонь.

СКЛАД Лак яхтний:

Лак яхтний виготовлений на основі високоякісної алкідно-уретанової смоли з додаванням органічних розчинників та сучасних добавок цільового призначення.

Лак яхтний:

Перед застосуванням лак лакретельно перемішують, при необхідності розбавляють уайт-спіритом (нефрас С4-155/200). Нову дерев'яну поверхню зачищають шліфувальною шкіркою до гладкого стану, видаляють пил і ґрунтують лаком, розбавленим розчинником на 20%, потім покривають нерозбавленим лаком у 3 шари. Раніше лаковані поверхні очищають від забруднень, зачищають шліфувальною шкіркою до матового стану, видаляють пил, проводять контрольне лакування невеликої ділянки поверхні. Якщо лак добре лягає на поверхню, покривають нерозбавленим лаком у 3 шари. При нанесенні на раніше пофарбовані, оброблені антисептичними складами поверхні також необхідно провести контрольне лакування невеликої ділянки для перевірки сумісності старого та нового покриттів. У разі позитивного результату покривають нерозбавленим лаком у 3 шари.
Лах яхтний наноситься пензлем, валиком або методом розпилення при температурі (15-35) °С та відносній вологості повітря не більше 80 %. Час висихання до відлипа при температурі (20±2) °С – не більше 4 год. Наступний шар лаку можна наносити після повного висихання попереднього. Поверхня готова до експлуатації – через 5 діб; При сушінні покриття уникати протягів та потрапляння прямих сонячних променів. Витрата лаку на одношарове покриття – 80-120 г/м2. При проведенні робіт матовим лаком, зважаючи на швидке осідання матуючої добавки, необхідно проводити перемішування лаку в робочій ємності через кожні 10-15 хвилин.

ТЕХНІЧНІ ПОКАЗНИКИ Лак яхтний:

Колір лаку за йодометричною шкалою, мг J^2/100 куб.см, не темніший - 150
зовнішній вигляд лаку - однорідна прозора рідина;
чистота лаку – відсутність механічних включень;
зовнішній вигляд покриття - після висихання лак повинен утворювати рівну, прозору поверхню, допускається невелика крокрень;
масова частка нелетких речовин, %, щонайменше - 44;
умовна в'язкість при температурі (20,0±0,5) °С:
- по віскозиметру ВЗ-246 з діаметром сопла 4 мм, не менше - 40;
час висихання до ступеня 3 год, не більше:
- при температурі (20±2) °С - 8;
твердість плівки лаку, за маятниковим приладом типу ТМЛ (маятникА), умовні одиниці, не менше:
- через 24год витримки, при температурі (20±2) °С - 0,25;
стійкість покриття лаку до статичної дії води при температурі (20±2) °С, год, щонайменше - 48;
стійкість покриття лаку до статичної дії 3,5%-ного розчину морської солі при температурі (20±2) °С, год, щонайменше - 100.

БЕЗПЕКА Лак яхтний:

При проведенні фарбувальних робіт, а також після їх закінчення ретельно провітрювати приміщення протягом 1 доби. Для захисту рук застосовувати гумові рукавички. Відходи у каналізацію не зливати! Бережіть від вогню!

ЗБЕРІГАННЯ Лак яхтний:

Зберігати лак яхтний необхідно в щільно закритій тарі, оберігаючи від впливу вологи та прямих сонячних променів, далеко від приладів опалення та електричних пристроїв, у недоступному для дітей місці! Гарантійний термін зберігання – 12 місяців.

ФАСІВКА Лак яхтний:

Залізні банки – 0.8 кг, 2.4кг, 23кг, налив.