Лаки

Лак яхтний призначений для лакування дерев'яних деталей морських суден. Лак яхтний можна використовувати для лакування віконних рам, дверей, обшитих деревом стін та стель, паркетних підлог та інших дерев'яних поверхонь, що експлуатуються всередині та зовні приміщень.

Призначається для покриття поверхонь, пофарбованих олійними фарбами та алкідними емалями, для обробки та надання відтінку дерев'яним та паркетним підлогам, виробам з деревини, що експлуатуються всередині приміщень.

Призначається для покриття спеціально підготовлених незабарвлених дерев'яних та металевих поверхонь, що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень, а також для надання блиску поверхням, що пофарбовані різними емалями.

Уражувач ВЛ-10 призначений для просочення дерев'яних поверхонь з подальшим нанесенням на них різних ЛКМ: паркетних лаків, лаків загального призначення, а також нітроцелюлюлозних, поліуретанових, акрилових та інших лаків. Просочення безбарвним порозаповнювачем дозволяє зберегти колір дерева перед нанесенням лаків. Використання порозаповнювача дозволяє зменшити кількість шарів лакофарбових матеріалів при нанесенні на дерев'яні поверхні.