Розчинники

Застосовується для розведення до робочої в'язкості різних лакофарбових матеріалів, особливо нітроцелюлозних фарб, лаків, емалей та ґрунтовок. Використовується для автоемалей спеціального призначення, у тому числі нітроалкідних. Підходить до роботи з емалями ГФ-570 Рк, НЦ-11, МЛ-197.

ТУ У 20.2-35300146-012:2013 Виявляє бактерицидну активність щодо стафілококів, стрептококів, грамнегативних бактерій (кишкової та синьогнійної паличок, протею, клебсієли та ін.), анаеробних бактерій, грибів та грибів та грибів. .хіміотерапевтичним лікарським засобам;пригнічує плазмокоагулазу та гіалуронідазу стафілококів. Запобігає вторинному інфікуванню ран госпітальними штамами мікроорганізмів. Усі антисептики мають сертифікат якості сертифікат СЕС та схвалені МОЗ України

Розчинник служить для знежирення поверхні, видалення олій, мазуту, силікону та поліролей. Дозволяє ретельно очистити основу перед фарбуванням, покращуючи тим самим зчеплення та якість отриманого шару. Завдяки збалансованому випаровуванню, може використовуватись у будь-яку пору року. Наносити покриття лише після повного випаровування розчинника.

 Розчинники