Оліфа Оксоль НВ

Оліфа Оксоль НВ

0.4 л (340г) (ящ.-20шт)
0.9 л (655г) (ящ.-15шт.)
4.0 л (3,3кг) (ящ.-4шт.)

ПРИЗНАЧЕННЯ ОЛІФА ОКСОЛЬ НВ

Оліфа ОКСОЛЬ НВ  призначена для розведення густотертих фарб, для просочування дерев'яних поверхонь, штукатурки перед фарбуванням їх олійними фарбами. Призначається для зовнішніх та внутрішніх робіт.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Оліфа ОКСОЛЬ НВ:

Оліфа ОКСОЛЬ НВ є розчином оксидованої рослинної олії в органічних розчинниках, модифікований сикативом. Відмінно проникає у пори деревини, підкреслює структуру виробу, гарне сушіння.

ЗАСТОСУВАННЯ Оліфа ОКСОЛЬ НВ:

Оліфа ОКСОЛЬ НВ готова до застосування. Перед застосуванням оліфу рекомендується перемішати. Застосовувати при температурі не нижче 100С. При необхідності додати 10-12% розчинника (уайт-спіриту). Поверхню ошкурити та очистити від пилу. Якщо потрібно змінити колір покриття, обробити морилкою. Оліфа наносити на суху поверхню. Наносити пензлем або валиком з перервою в 24-36 годин (залежно від температури та вологості повітря). При необхідності можна шпаклювати невеликі щілини, змішавши оліфу з тирсою до отримання густої однорідної маси. У всіх випадках оліфу слід наносити тонким шаром.

БЕЗПЕКА Оліфа ОКСОЛЬ НВ:

Під час роботи забороняється користуватись відкритим вогнем. Працювати в приміщенні, що добре провітрюється. 

ЗБЕРІГАННЯ Оліфа ОКСОЛЬ НВ:

Зберігати у щільно закритій тарі постачальника у прохолодному приміщенні, подалі від можливих джерел вогню, уникаючи прямих сонячних променів. Дозволяється зберігання при негативних температурах. Термін зберігання 12 місяців від дня виготовлення в тарі виробника.