Розчинник Р-646П (безприкурсорний)

Розчинник Р-646П (безприкурсорний)

0.4л (360г) (ящ.-20шт)
0.9л (645г) (ящ.-15шт)
4.0л (3,0кг) (ящ.-4шт)

ПРИЗНАЧЕННЯ РОЗЧИНАЧ Р-646П (БЕЗПРИКУРСОРНИЙ)

Розчинник Р-646П служить для доведення лакофарбових матеріалів до робочої консистенції, для розведення нітроемалей, нітролаків та нітрошпаклівок спеціального призначення.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Розчинник Р-646П:

Розчинник Р-646П являє собою суміш летких органічних рідин: ароматичних вуглеводнів, кетонів, спиртів та ефірів. Він відноситься до групи легколетких і має високу розчинну здатність по відношенню до лакофарбових матеріалів. Швидко випаровується, не залишаючи запаху на поверхні, що обробляється. Містить менше 10% ацетону та толуолу, внаслідок чого не є прикурсором.

Розчинник Р-646П:

Для отримання лакофарбового складу необхідної в'язкості додають, ретельно перемішуючи, невеликими порціями розчинник. Для очищення поверхонь використовують ганчір'я, змочену розчинником Р-646П .

БЕЗПЕКА Розчинник Р-646П:

Розчинник Р-646П являє собою легко займисту рідину з характерним запахом, що має сильну подразнювальну дію на шкіру, слизові оболонки очей і органи дихання. Усі роботи з розчинником Р-646П у приміщенні повинні проводитися при працюючій припливно-витяжній вентиляції. Для захисту шкіри рук необхідно застосовувати гумові рукавички. При нанесенні розведеного ЛКМ методом розпилення органи дихання необхідно захищати респіратором. При попаданні на шкіру розчинник потрібно змити теплою водою з милом. При загорянні розчинників застосовують такі засоби пожежогасіння: воду в тонко розпорошеному вигляді, хімічну піну або повітряно-механічну зі стаціонарних установок або вогнегасників, вуглекислий газ.

ЗБЕРІГАННЯ Розчинник Р-646П:

Зберігати у щільно закритій тарі, оберігаючи від впливу тепла, вологи та прямих сонячних променів. Порожня тара з-під розчинника має бути щільно закритою та зберігатися на спеціально відведених майданчиках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дня виготовлення в тарі виробника.

ФАСІВКА Розчинник Р-646П:

Поліетиленові пляшки 0.4л, 0.9л, 4.0л, налив.