Розчинник Р-650П (безприкурсорний)

Розчинник Р-650П (безприкурсорний)

0.4 л (295г) (ящ.-20шт)
0.9 л (600г) (ящ.-15шт.)

ПРИЗНАЧЕННЯ РОЗЧИНАЧ Р-650П (БЕЗПРИКУРСОРНИЙ)

Розчинник Р-650П застосовується для розведення до робочої в'язкості різних лакофарбових матеріалів, особливо нітроцелюлозних фарб, лаків, емалей та ґрунтовок. Він використовується для автоемалей спеціального призначення, у тому числі нітроалкідних. Зокрема він підходить для роботи з емалями ГФ-570 Рк, НЦ-11, МЛ-197. Оскільки розчинник Р-650П ідеально підходить для розведення емалей для легкових автомобілів, він став одним з найбільш затребуваних розчинників для кузовних робіт.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Розчинник Р-650П б/п:

Розчинник Р-650П складається з суміші летких органічних розчинників: ароматичних вуглеводнів, спиртів та ефірів, до його складу входять ксилол, бутанол та етилцелозольв. Це досить популярний і затребуваний органічний розчинник, він використовується головним чином як розчинник для фарби.

Розчинник Р-650П б/п:

Для отримання лакофарбового складу необхідної в'язкості додають, ретельно перемішуючи, невеликими порціями розчинник. Для очищення поверхонь використовують ганчір'я, змочену розчинником.

БЕЗПЕКА Розчинник Р-650П б/п:

Розчинник є легкозаймистою рідиною з характерним запахом, що має сильну подразнюючу дію на шкіру, слизові оболонки очей і органи дихання. Усі роботи з розчинником Р-650П у приміщенні повинні проводитися при працюючій припливно-витяжній вентиляції. Для захисту шкіри рук необхідно застосовувати гумові рукавички. При нанесенні розведеного ЛКМ методом розпилення органи дихання необхідно захищати респіратором. При попаданні на шкіру розчинник потрібно змити теплою водою з милом. При загорянні розчинників застосовують такі засоби пожежогасіння: воду в тонко розпорошеному вигляді, хімічну піну або повітряно-механічну зі стаціонарних установок або вогнегасників, вуглекислий газ.

ЗБЕРІГАННЯ Розчинник Р-650П б/п:

Зберігати у щільно закритій тарі, оберігаючи від впливу тепла, вологи та прямих сонячних променів. Порожня тара з-під розчинника має бути щільно закритою та зберігатися на спеціально відведених майданчиках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дня виготовлення в тарі виробника.

ФАСІВКА Розчинник Р-650П б/п:

Поліетиленові пляшки 0.4л, 0.9л, 4.0л, налив.