Гас безприкурсорний

Гас безприкурсорний

0.4 л (295г) (ящ.-20шт)
0.9 л (560г) (ящ.-15шт.)
4.0 л (3,0 кг) (ящ.-4шт.)

ПРИЗНАЧЕННЯ Гас очищений безприкурсорний:

Гас як розчинник служить для доведення лакофарбових матеріалів до робочої консистенції, для розведення олійних, олійно-смоляних, бітумних матеріалів.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Гас очищений:

Розчинник відноситься до групи низьколетких і має низьку розчинну здатність по відношенню до лакофарбових матеріалів. Випаровується, не залишаючи запаху на оброблюваній поверхні.

Гас очищений:

Для отримання лакофарбового складу необхідної в'язкості додають, ретельно перемішуючи, невеликими порціями розчинник. Для очищення поверхонь використовують ганчір'я, змочену розчинником.

БЕЗПЕКА Гас очищений:

Розчинник є легкозаймистою рідиною з характерним запахом, що має сильну подразнюючу дію на шкіру, слизові оболонки очей і органи дихання. Усі роботи з розчинником у приміщенні повинні проводитися при працюючій припливно-витяжній вентиляції. Для захисту шкіри рук необхідно застосовувати гумові рукавички. При нанесенні розведеного ЛКМ методом розпилення органи дихання необхідно захищати респіратором. При попаданні на шкіру розчинник потрібно змити теплою водою з милом. При загорянні розчинників застосовують такі засоби пожежогасіння: воду в тонко розпорошеному вигляді, хімічну піну або повітряно-механічну зі стаціонарних установок або вогнегасників, вуглекислий газ.

Зберігання Гас очищений:

Зберігати у щільно закритій тарі, оберігаючи від впливу тепла, вологи та прямих сонячних променів. Порожня тара з-під розчинника має бути щільно закритою та зберігатися на спеціально відведених майданчиках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дня виготовлення в тарі виробника.

ФАСІВКА Гас очищений:

Поліетиленові пляшки 0.5л, 1.0л 4,0л, налив.