Розчинник Р-647П (безприкурсорний)

Розчинник Р-647П (безприкурсорний)

0.4 л (330г) (ящ.-20шт)
0.9 л (610г) (ящ.-15шт.)
4.0 л (3,3 кг) (ящ.-4шт.)

ПРИЗНАЧЕННЯ РОЗЧИНАЧ Р-647П (БЕЗПРИКУРСОРНИЙ)

Розчинник Р-647П служить для доведення лакофарбових матеріалів до робочої консистенції, для розведення нітроемалей, нітролаків для легкових автомобілів.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Розчинник Р-647П:

Розчинник Р-647П є сумішшю летючих органічних рідин: ароматичних вуглеводнів, складних ефірів і спиртів. Він відноситься до групи легколетких і має високу розчинну здатність по відношенню до лакофарбових матеріалів. Швидко випаровується, не залишаючи запаху на поверхні, що обробляється. Містить менше 10% ацетону та толуолу, внаслідок чого не є прикурсором.

Розчинник Р-647П:

Для отримання лакофарбового складу необхідної в'язкості додають, ретельно перемішуючи, невеликими порціями розчинник Р-647П . Для очищення поверхонь використовують ганчір'я, змочену розчинником.

БЕЗПЕКА Розчинник Р-647П:

Розчинник Р-647П являє собою легко займисту рідину з характерним запахом, що має сильну подразнювальну дію на шкіру, слизові оболонки очей і органи дихання. Усі роботи з розчинником у приміщенні повинні проводитися при працюючій припливно-витяжній вентиляції. Для захисту шкіри рук необхідно застосовувати гумові рукавички. При нанесенні розведеного ЛКМ методом розпилення органи дихання необхідно захищати респіратором. При попаданні на шкіру розчинник потрібно змити теплою водою з милом. При загорянні розчинників застосовують такі засоби пожежогасіння: воду в тонко розпорошеному вигляді, хімічну піну або повітряно-механічну зі стаціонарних установок або вогнегасників, вуглекислий газ.

ЗБЕРІГАННЯ Розчинник Р-647П:

Зберігати у щільно закритій тарі, оберігаючи від впливу тепла, вологи та прямих сонячних променів. Порожня тара з-під розчинника має бути щільно закритою та зберігатися на спеціально відведених майданчиках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дня виготовлення в тарі виробника.

ФАСІВКА Розчинник Р-647П:

Поліетиленові пляшки 0.4л, 0.9л, 4.0л, налив.