Розчинник Р-647П

Розчинник Р-647П

0.9 л (695г) (ящ.-15шт.)

РОЗЧИНАЧ Р-647П 

 

 

 

 

 

 

 0.9 л (695г) (ящ.-15шт.)

 


ПРИЗНАЧЕННЯ Розчинник Р-647П:
розчинник служить для доведення лакофарбових матеріалів до робочої консистенції, для розведення нітроемалей, нітролаків для легкових автомобілів.

 

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Розчинник Р-647П:
розчинник являє собою суміш летких органічних рідин: ароматичних вуглеводнів, складних ефірів та спиртів. Він відноситься до групи легколетких і має високу розчинну здатність по відношенню до лакофарбових матеріалів. Швидко випаровується, не залишаючи запаху на поверхні, що обробляється. Містить менше 10% ацетону та толуолу, внаслідок чого не є прикурсором.

 

Розчинник Р-647П:
для отримання лакофарбового складу необхідної в'язкості до нього додають, ретельно перемішуючи, невеликими порціями розчинник. Для очищення поверхонь використовують ганчір'я, змочену розчинником.

 

БЕЗПЕКА Розчинник Р-647П:
розчинник є легкозаймистою рідиною з характерним запахом, що має сильну подразнюючу дію на шкіру, слизові оболонки очей і органи дихання. Усі роботи з розчинником у приміщенні повинні проводитися при працюючій припливно-витяжній вентиляції. Для захисту шкіри рук необхідно застосовувати гумові рукавички. При нанесенні розведеного ЛКМ методом розпилення органи дихання необхідно захищати респіратором. При попаданні на шкіру розчинник потрібно змити теплою водою з милом. При загорянні розчинників застосовують такі засоби пожежогасіння: воду в тонко розпорошеному вигляді, хімічну піну або повітряно-механічну зі стаціонарних установок або вогнегасників, вуглекислий газ.


ЗБЕРІГАННЯ Розчинник Р-647П:
зберігати в щільно закритій тарі, оберігаючи від впливу тепла, вологи та прямих сонячних променів. Порожня тара з-під розчинника має бути щільно закритою та зберігатися на спеціально відведених майданчиках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дня виготовлення в тарі виробника. 


ФАСІВКА Розчинник Р-647П:

поліетиленові пляшки 0.9 л.