Розчинник Сольвент нафтовий

Розчинник Сольвент нафтовий

0.4 л (300г) (ящ.-20шт)
0.9 л (540г) (ящ.-15шт.)
4.0 л (3,0кг) (ящ.-4шт.)

ПРИЗНАЧЕННЯ Розчинник Сольвент нафтовий:

Сольвент  нафтовий застосовується як розчинник алкідних емалей, масляних фарб, лаків, а також для знежирення різних поверхонь.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Сольвент нафтовий:

Сольвент нафтовий - суміш ароматичних вуглеводнів бензольного ряду, одержуваних у процесі каталітичної ароматизації нафтових фракцій. Являє собою безбарвну або слабо-жовтого кольору прозору рідину. Сольвент одержують у процесах каталітичної ароматизації нафтових фракцій. Складається з ароматичних вуглеводнів близько 56%, решту становлять ненасичені вуглеводні.

Сільвент нафтовий:

Для розведення лакофарбових матеріалів та обробки поверхонь.

БЕЗПЕКА Сольвент нафтовий:

Сольвент нафтовий є легко займистою рідиною, що володіє середньо сильною подразнюючою дією на шкіру, слизові оболонки очей і органи дихання. Усі роботи з розчинником у приміщенні повинні проводитися при працюючій припливно-витяжній вентиляції. Для захисту шкіри рук необхідно застосовувати гумові рукавички. При нанесенні розведеного ЛКМ методом розпилення органи дихання необхідно захищати респіратором. При попаданні на шкіру розчинник потрібно змити теплою водою з милом. При загорянні розчинників застосовують такі засоби пожежогасіння: воду в тонко розпорошеному вигляді, хімічну піну або повітряно-механічну зі стаціонарних установок або вогнегасників, вуглекислий газ.

ЗБЕРІГАННЯ Сольвент нафтовий:

Зберігати у щільно закритій тарі, оберігаючи від впливу тепла, вологи та прямих сонячних променів. Порожня тара з-під розчинника має бути щільно закритою та зберігатися на спеціально відведених майданчиках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дня виготовлення в тарі виробника.

ФАСІВКА Сольвент нафтовий:

Поліетиленові пляшки 0,4 л, 0,9 л, 4,0 л, налив.