Рідина, що порозповнює, ВЛ-10

Рідина, що порозповнює, ВЛ-10

0.8кг - (ящ.-12шт.)
2.4кг - (ящ.-6шт.)

ПРИЗНАЧЕННЯ Порозповнююча рідина ПЛ 10:

Уражувач ВЛ-10 призначений для просочення дерев'яних поверхонь з подальшим нанесенням на них різних ЛКМ: паркетних лаків, лаків загального призначення, а також нітроцелюлюлозних, поліуретанових, акрилових та інших лаків. Просочення безбарвним порозаповнювачем дозволяє зберегти колір дерева перед нанесенням лаків. Використання порозаповнювача дозволяє зменшити кількість шарів лакофарбових матеріалів при нанесенні на дерев'яні поверхні.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Порозповнююча рідина ПЛ 10:

Порозаповнювальна рідина ПЛ 10 являє собою суміш смоли та розчинників.

ЗАСТОСУВАННЯ Порозповнююча рідина ПЛ 10:

Уражувач ВЛ-10 наносять рівномірним тонким шаром пензлем, валиком, фарборозпилювачем або наливом на суху, попередньо очищену від пилу, бруду, жиру поверхню в один шар.
Оптимальні умови при нанесенні: температура 15-20 градусів, відносна вологість 60-70%.
Час висихання одношарового покриття за нормальної температури 18-22 0С – 1,5 години. Витрата порозаповнювача ПЛ-10 на одношарове покриття – 90-120 г/м2.

БЕЗПЕКА Порозповнююча рідина ПЛ 10:

При проведенні фарбувальних робіт, а також після їх закінчення необхідно ретельно провітрити приміщення. Для захисту рук застосовувати гумові рукавички.

ЗБЕРІГАННЯ Порозповнююча рідина ПЛ 10:

Порозадатчик ПЛ-10 зберігають у щільно закритій тарою, оберігаючи від вологи та прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дня виготовлення в тарі виробника.

ФАСІВКА Порозповсюджуюча рідина ПЛ 10:

Залізні банки – 0.8 кг, 2.4кг, 23кг, налив.